Jak se v Brně testuje performance

Přijďte si poslechnout, jak různé společnosti v Brně přistupují v rámci SW vývoje k performance testům, a sdílet s ostatními svoje vlastní poznatky a názory na tuto oblast.
O svých zkušenostech a aktuálním přístupu budou povídat SW engineeři z pěti různých brněnských softwarových firem.

Martin Španko a Filip Rechtoris z Automation and Performance týmu SolarWinds se v performance testování pohybují již několik let. Spolu budou mluvit o performance testování v Solarwinds – o testovací infrastruktuře, nástrojích, scénářích a analýze výsledků.
Jakub Fojtl pracuje jako produktový architekt ve Y Softu na vlajkovém produktu SafeQ. Jeho specializací jsou distribuované systémy a DevOps. Probere důvody, proč se v Y Softu rozhodli dělat performance testy, jak s nimi začínali a jak vypadá jejich stack dnes. Na závěr zkusí testy přímo spustit.
Daniel Poľan je zkušený QA specialista a člen CaSTB. Daniel bude mluvit o prvopočátcích, dosavadních uspěších a plánech ve vývoji zátěžových testů ve společnosti Adacta nad informačním systémem pro pojišťovny. Nevyhne se projektovému pohledu ani technickým řešením, která umožnila zásadní zrychelní vývoje.
Michal Šesták a Vít Pavlík představí přehled performance testování a monitoringu napříč jednotlivými funkčními oblastmi v Oracle + NetSuite, obecnou strategii v oblasti performance a perfromence testování v rámci CI.
Tomáš Míča se jako QA engineer už několik let věnuje performance testování. Tomáš bude mluvit o tom, jak dnes implementuje nový performance test framework v Konica Minolta na zelene louce.

Sejdeme se v prostorách SolarWinds na Holandské 6 v úterý 27.3.2018 od 16:30.
Setkání proběhne v češtině/slovenštině.

 

 

Event Details
 • Start Date
  March 27, 2018 16:30
 • End Date
  March 27, 2018 21:00
 • Status
  Expired
 • Venue
 • Category
 • Address
  Holandská 873/6, 639 00 Brno