Testing Unconference IV

Rádi bychom vás pozvali na první letošní Testing Unconference, která se uskuteční 29. 1. 2019 od 16h v prostorách SolarWinds na Holandské 6 v Brně.

Těm z vás, kteří se ještě žádné z našich předchozích Unconferencí neúčastnili, bychom rádi přiblížili, co si představit pod pojmem Unconference:
“Na Unconferenci se typicky agenda vytváří přímo účastníky na začátku setkání. Kdokoliv chce začít diskusi o tématu, které ho zajímá, může své téma představit ostatním a zabrat si čas a místo. (…) Tento formát je vhodný zejména pro odborníky s hlubšími znalostmi v dané oblasti.”
(Více na: https://en.wikipedia.org/wiki/Unconference)

Rádi bychom tedy touto akcí opět vytvořili prostor pro setkání a diskusi profesionálů v oblasti testování a kvality softwaru.
V rámci naší celkově již čtvrté Unconference bychom se chtěli věnovat oblasti Testing Tools.
Přijďte se s ostatními podělit o to, jaké nástroje používáte například na reportování defektů, ukládání test cases nebo na statickou analýzu kódu, probrat své zkušenosti a možná i získat užitečné tipy.

Konkrétní agenda bude jako vždy záviset jen na účastnících.

Kapacita akce je nyní naplněna, ale stále je možné registrovat se jako náhradník. Pokud se uvolní místo, dáme co nejdříve vědět.

Registrujte se zde!

Event Details