Testing Unconference V – Automation – ZRUŠENO

Rádi bychom poděkovali všem za zájem o účast na naší páté Testing Unconference. Vzhledem k aktuální situaci a vývoji kolem onemocnění COVID-19 jsme se však rozhodli akci v plánovaném termínu neuskutečnit.
O novém termínu budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Rádi bychom vás pozvali na první letošní Testing Unconference, která se uskuteční 17. 3. 2020 od 17h v prostorách SolarWinds na Holandské 6 v Brně.

Těm z vás, kteří se ještě žádné z našich předchozích Unconferencí neúčastnili, bychom rádi přiblížili, co si představit pod pojmem Unconference:
Na Unconferenci se typicky agenda vytváří přímo účastníky na začátku setkání. Kdokoliv chce začít diskusi o tématu, které ho zajímá, může své téma představit ostatním a zabrat si čas a místo. (…) Tento formát je vhodný zejména pro odborníky s hlubšími znalostmi v dané oblasti.
(Více na: https://en.wikipedia.org/wiki/Unconference)

Rádi bychom tedy touto akcí opět vytvořili prostor pro setkání a diskusi profesionálů v oblasti testování a kvality softwaru.

V rámci naší celkově již páté Unconference bychom se chtěli zaměřit na automatizované testování.
Přijďte se s ostatními podělit o to, jaké nástroje a frameworky používáte například na continuous performance, integrační či security testy, probrat své zkušenosti a možná i získat užitečné tipy.

Konkrétní agenda bude jako vždy záviset jen na účastnících.

Akce proběhne v češtině/slovenštině a nebude pořizován záznam.

Event Details